FILTR OSMOZA AKWARYSTYCZNA RO3 VONTRON 75 Z DEMINERALIZATOR 3/8

Dostępność: duża ilość
Cena: 164,64 zł 164.64
quantity szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.33
Producent: USA
Kod produktu: SOUSAO75-3DEMI-V75-38

Opis

Profesjonalny system filtracji metodą odwróconej osmozy dedykowany dla akwarystki. W komplecie znajdują się demineralizator MB400, dlatego zestaw świetnie nadaje się do hodowli ryb słonowodnych oraz hodowli ryb słodkowodnych Paletek. Oferowany system RO4 jest bardzo łatwy w montażu, połączony na szybkozłączkach. W zestawie znajdują się:

1. Filtr sedymentacyjny (mechaniczny) polipropylenowyWkłady polipropylenowe usuwają z wody zanieczyszczenia mechaniczne takie jak muł, szlam, piasek, rdza itp. Należą do najnowszej generacji wkładów filtracji wstępnej. Charakteryzują się ogromną chłonnością zanieczyszczeń, gdyż włóknina polipropylenowa w wkładach ma konsystencję pianki zawierającej w swoim wnętrzu mikropęcherzyki z otwartymi komorami. Powoduje to, iż rzeczywista powierzchnia kontaktu wody z masą filtrującą jest wielkości boiska piłkarskiego.

2. Filtr liniowy węglowy

Wkład ten ma szerokie zastosowanie w akwariach - usuwa z wody substancje chemiczne, czyści wodę również z leków i środków chemicznych stosowanych w akwariach tarliskowych i akwariach z narybkiem, usuwa niepożądane barwniki z wody itd. Wkład jest zazwyczaj stosowany jako "klar" w celu usunięcia zastosowanych w nim zbędnych środków chemicznych przed ponowną ich aplikacją. Filtr liniowy węglowy aktywowany usuwa z wody chlor oraz zanieczyszczenia organiczne, klaruje wodę.

3. Obudowa membrany 10'' 25-100 GPD HM20

4. Membrana VONTRON 75 GPD

Pół-przepuszczalna membrana osmotyczna składa się z wielu warstw nawiniętych na perforowany trzpień umieszczony wewnątrz membrany, zanieczyszczona woda wtłaczana jest pod ciśnieniem na powierzchnię membrany, gdzie cząstki wody przenikają przez mikroskopijne pory membrany zatrzymują zanieczyszczenia. Zanieczyszczenia zostają wydzielone i odrzucone do odpływu.

Oferowany model producenta VONTRON posiada nominalną wydajność 75 galonów na dobę (to ponad 280 litrów!).

5. Demineralizator MB400

Demineralizator DEMI MB400 przeznaczony do demineralizacji wody w akwarium lub laboratorium. Szczególnie polecany do zastosowań w akwarystyce dla hodowli ryb słonowodnych oraz hodowli słodkowodnych ryb paletek. Złoże MB400 jest mieszanką złóż jonowymiennych, które są uzyskiwane przez dokładne wymieszanie dwóch żywić jonowymiennych, silnie kwaśnego kationu i silnie zasadowego anionitu. Zaleca się użycie złoża jako ostatniego stopnia filtracji np. po procesie odwróconej osmozy.
Zestaw znakomicie obniża pH wody, idealnie nadaje się do wody twardej. Demineralizator DEMI MB-400 jest rozkładany z wymiennym złożem.

6. Komplet akcesoriów montażowych: przyłącze, zaworek przyłączeniowy, obejma do kanalizacji, wężyk, ogranicznik odpływu - restryktor.

Zestaw jest profesjonalny, gotowy do natychmiastowego montażu i eksploatacji. Zapewnia najlepsze środowisko życia w akwarium.

W SKŁAD OFEROWANEGO PRODUKTU WCHODZI:

- Membrana 75GPD VONTRON - 1 szt.
- Filtr liniowy węglowy - 1 szt.
- Filtr liniowy polipropylenowy - 1 szt.
- Demineralizator DEMI MB-400 - 1 szt.
- Obudowa membrany - 1 szt.
- Obejma do kanalizacji - 1 szt.
- Zaworek przyłączeniowy 1/4'' - 1 szt.
- Przyłącze 3/8" - 1 szt.
- Wężyk do 3 m.
- Instrukcja w formacie pdf - 1 szt.

DANE TECHNICZNE:

wysokość: ~ 190 mm
szerokość: ~ 340 mm
grubość: ~ 140 mm
waga: ~ 2.1 kg

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Kontakt

email:

filtrwody@filtrwody.pl

telefon:

+48 799120170

 

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Wybierz producenta

Aquafilter
Clack Corporation
UST-M
Bluefilters
Amii
FITaqua
TopFilter
GreenFilter
H2OO
Formaster
Tapworks
TMA
Flamingo
ERIE WTC
Puricom
Sterilight
GE Osmonic
Vontron
Filmtec
BlueWater
Honeywell
Airwatec Cintropur
 
Eco Water
Hydropure
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl